Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar

Prefabrik Havuzlar (CLK PRF001)

Fiyat : 331.812,55 TL  + KDV
KDV Dahil : 391.538,81 TL
:

PREFABRİK HAVUZLAR

 

 

Fiyatlarımıza hafriyat ve betonarme dahil değildir.

 

 

Şehirler arası fiyatlara nakliye dahil değildir.

 

 

Kesinlik ve doğruluğu garanti eden en gelişmiş teknoloji olan panel havuzları

 

Hem konut hem de ticari havuzlar inşa etmenin en kolay, en hızlı ve en güvenli yolu. CilekPool, mevcut sabit veya geçici altyapıya uyarlanabilir panellerdeki CilekPool  prefabrik havuz serisidir. Tamamıyla prefabrik panellerin kullanımı ve aralarında kolay bir ankraj ve montaj sistemi oluşmasını sağlar. Gömülmüş ya da yükseltilmiş bir havuzun hazırlanmasını çok kısa sürede gerçekleştirir. Sıcak daldırma galvaniz yöntemiyle elde edilen çelik paneller mükemmel bir antioksidan korumaya, dayanıklılık ve emniyete sahiptir.

 

CilekPool'un Avantajları

 

1. Teknoloji CilekPool panel havuzlarının yapımında kullanılan teknolojilerinihassasiyeti doğruluğu ve FINA düzenlemelerine uygundur Havuzun tavsiye ve açı ayarlama kabiliyeti son derece kolay ve etkilidir. Havuzun kayıtları üzerinden erişim her türlü düzenlemeye izin verir.

 

2. Su geçirmez - sızıntı yok Çatlaklar yoktur CilekPool panellerinin mükemmel bir şekilde monte edilmesi ve astarın yetiştirilmesi, yüzme havuzunun mükemmel su yalıtımını garanti eder; aynı zamanda zemin hareketlerine, havuzun doldurulması ve boşaltılmasına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 

3. Yüksek mukavemetli yüzeyler. Takviyeli PVC-P line kullanılan CilekPool havuzları su geçirmezdir, ayrıca yüksek güvenlik, koruma güç ve dayanıklılık sağlar . Buna ek olarak , klorlu suya ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

 

4.Daha kısa kurulum süresi. CilekPool Olimpik havuzunun (50 x 25 x 2 m) imalat ve kurulumu beton havuza kıyasla 2 ay daha az olabilir. Bu dolaylı maaliyetlerde ve inşaat maaliyetlerinde önemli bir azalmayı öngörür.

 

5. Minimum Bakım Ulaşılabilir bir tesis olması nedeniyle, herhangi bi sorun daha hızlı bir şekilde bulunur, onarımlar ve bakım daha kolay ve daha ucuzdur.

 

6. Depreme dayanıklı havuzlar inşa edin. CilekPool mühendisleri ekibi, sistemi her ülkenin sismik düzenlemelerine göre hesaplar ve uyarlar. İstek altında.

 

                                                                                                   

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR